biznes

Antyplagiat dla Biznesu

Antyplagiat® dla biznesu to najlepsze wsparcie dla wydawnictw, instytucji, firm, blogerów i innych autorów w procesie weryfikowania oryginalności tekstów oraz ochrony własnych publikacji.

Zapewniamy nie tylko sprawdzone systemy kontroli jakości treści i ich ochrony ale również opiekę merytoryczną w postaci szkoleń, ekspertyz i indywidualnych analiz.
Współpracując z nami mogą Państwo liczyć na kompleksową obsługę klienta i wsparcie techniczne.


System Antyplagiat

System Antyplagiat® umożliwia porównanie tekstu z zasobami najobszerniejszej bazy referencyjnej spośród rozwiązań dostępnych na polskim rynku. System posiada dostęp do zasobów światowego Internetu; Bazy Aktów Prawnych zawierającej aktualne akty normatywne obowiązujące w Polsce; RefBooks zawierającej ponad milion utworów głównie w językach polskim i angielskim bazy publikacji i tekstów ze wszystkich dziedzin nauki i kultury udostępnionych Plagiat.pl zarówno w modelu tradycyjnym, jak i na podstawie otwartych licencji (tzw. Open Access).

Wynikiem analizy antyplagiatowej jest dokładny i przejrzysty Raport zawierający informacje o zapożyczeniach wykrytych w badanym tekście. System Antyplagiat® spełnia wszystkie standardy ochrony prywatności i poufności danych wynikające z obowiązujących przepisów, a jego skuteczność została sprawdzona przez kilkuset Klientów.BookWatch

BookWatch to usługa, w ramach której Plagiat.pl za pomocą autorskiego oprogramowania, dokonuje systematycznego i starannego monitoringu zasobów Internetu, w celu wykrycia plików elektronicznych zawierających treść publikacji wydawanych przez Klienta.

Efekty monitoringu udostępniane są w formie raportów zawierających informacje o stronach internetowych, na których wykryto nielegalnie udostępnione pliki wraz z odnośnikami (adresami URL) prowadzącymi do wskazanych plików. Usługa zapewnia także możliwość szybkiego zablokowania dostępu do nich poprzez usunięcie prowadzącego do pliku odnośnika.


Bądźmy w kontakcie