Plagiat.pl partnerem konkursu AmCham

Finał konkursu NBP
21 października 2016

Plagiat.pl partnerem konkursu AmCham

Plagiat.pl po raz kolejny wspiera konkurs na pracę pisemną o nazwie „AmCham Student Essay Contest” organizowany przez Amerykańską Izbę Handlową w Polsce. W tym roku odbywa się jubileuszowa, dziesiąta edycja wydarzenia.

Przedmiotem konkursu było napisanie eseju w języku angielskim na temat „Co przyniesie nowa prezydentura w Stanach Zjednoczonych Ameryki”. Konkurs jest skierowany do uczniów szkół średnich w wieku 15-19 lat, którzy są związani z firmami członkowskimi, należącymi do Amerykańskiej Izby Handlowej w Polsce. Wszystkie zgłoszone prace zostały sprawdzone pod kątem oryginalności tekstu w systemie Plagiat.pl.

Laureaci konkursu otrzymają nagrody pieniężne oraz certyfikaty. Zwycięzca otrzyma nagrodę w wysokości 500 dolarów oraz nagrodę specjalną ufundowaną przez firmę Plagiat.pl. Zwycięskie eseje zostały wybrane przez specjalną komisję składającą się z Rady Dyrektorów oraz członków American Chamber of Commerce.

Gala wręczenia nagród konkursowych będzie towarzyszyć corocznemu świątecznemu przyjęciu American Chamber of Commerce w hotelu Sheraton w Warszawie, które odbędzie się 5 grudnia 2016 r. Na spotkaniu obecny będzie ambasador Stanów Zjednoczonych Paul W. Jones oraz premier polskiego rządu, Beata Szydło.

Więcej informacji na temat konkursu:

http://amcham.pl/about-us/news

Plagiat.pl po raz kolejny wspiera konkurs na pracę pisemną o nazwie „AmCham Student Essay Contest” organizowany przez Amerykańską Izbę Handlową w Polsce. W tym roku odbywa się jubileuszowa,