Plagiat.pl otworzył biuro w Hiszpanii

Planowana krótka przerwa w dostępie do systemu antyplagiatowego
7 sierpnia 2017
Planowana przerwa w dostępie do systemu antyplagiatowego
26 września 2017

Plagiat.pl otworzył biuro w Hiszpanii

Miło nam poinformować, że działalność rozpoczęła kolejna zagraniczna filia Plagiat.pl. Hiszpański rynek będziemy zdobywać prosto z Malagi.

 

Otwarcie biura w Hiszpanii jest kolejnym etapem rozwoju Plagiat.pl, który funkcjonuje już od 15 lat i oferuje swoje rozwiązania zarówno uczelniom wyższym oraz szkołom, jak i instytucjom publicznym, firmom prywatnym i indywidualnym użytkownikom.

Obecnie współpracujemy z 350 uczelniami na trzech kontynentach, a system antyplagiatowy sprawdził już w sumie ponad 5 milionów różnego rodzaju dokumentów. Plagiat.pl jest niekwestionowanym liderem rynku w Polsce i Rumunii. Świadczy też usługi na Ukrainie, w Niemczech, Mołdawii, Kolumbii, Kazachstanie i Azerbejdżanie.

 

– Rozwój i upowszechnianie internetu sprawia, że zjawisko bezprawnego zapożyczania nieswojej twórczości rośnie na całym świecie. Zwiększa się więc też popyt na sposoby, które temu zapobiegają. Naszą misją jest natomiast dostarczanie rozwiązań technologicznych i organizacyjnych służących poprawie jakości kształcenia i ochrony własności intelektualnej. Plagiat.pl świadczy w tym zakresie usługi na najwyższym poziomie, co potwierdza zarówno rosnąca liczba klientów w wielu krajach, jak i fakt, że wielu z nich współpracuje z nami od lat.. Otwarcie biura w Hiszpanii jest więcej kolejnym posunięciem rozszerzającym naszą działalność – mówi Kamil Nagrodzki, prezes zarządu Plagiat.pl

 

Obecnie w Hiszpanii funkcjonuje ponad 80 uczelni wyższych, na których kształci się ok. 1 500 000 osób.