System Plagiat.pl dostępny dla uczelni w Kenii i Nigerii

Ukraiński okrągły stół poświęcony systemowi StrikePlagiarism.com
21 czerwca 2018
Poszukujemy Specjalisty ds. Sprzedaży
23 sierpnia 2018

System Plagiat.pl dostępny dla uczelni w Kenii i Nigerii

Nasze usługi w tych dwóch afrykańskich krajach kierujemy zarówno do uczelni wyższych państwowych, jak i prywatnych. Dostęp do systemu mają też klienci indywidualni.

Afryka jest czwartym kontynentem z dostępem do naszego systemu antyplagiatowego. W Kenii i Nigerii będziemy pod nazwą Strike Plagiarism, czyli naszą międzynarodową marką obecną w kilkunastu krajach.

16 lat doświadczenia we wspomaganiu ochrony własności intelektualnej zobowiązuje. Nie tylko stale zwiększamy możliwości naszego systemu antyplagiatowego oraz innych usług dla szkół średnich, wyższych oraz dla klientów biznesowych, ale i umożliwiamy korzystanie z oferowanych przez nas narzędzi w coraz większej liczbie krajów. Rozpoczęcie świadczenia usług w Afryce, to dla nas krok, z którym wiążemy spore nadzieje. Tylko w Kenii i Nigerii żyje ponad 235 milionów ludzi. Wielu z nich jest zainteresowanych poszerzaniem swojej wiedzy i cieszymy się, że będziemy mogli wspierać ten proces – mówi Ali Tahmazov, dyrektor wykonawczy ds. rynku międzynarodowego w Plagiat.pl.