praca

Lider ds. sektora akademickiego

Zakres obowiązków:

  • Budowanie relacji z interesariuszami sektora akademickiego
  • Aktywne nawiązywanie współpracy i utrzymywanie długotrwałych relacji
  • Budowanie sieci kontaktów w sektorze akademickim
  • Udział w budowaniu wizerunku marki
  • Wystąpienia publiczne i prezentacje w obszarze jakości treści oraz kształcenia
  • Monitorowanie i analiza rynku
  • Ofertowanie i negocjowanie kontraktów
  • Udział w rozwoju produktów oraz usług
  • Wymagania:

  • Znajomość środowiska/rynku szkolnictwa wyższego
  • Znajomość regulacji prawnych oraz inicjatyw ich optymalizacji w sektorze szkolnictwa wyższego
  • Doskonała organizacja pracy, proaktywność i samodzielność
  • Umiejętność nawiązywania i utrzymywania pozytywnych kontaktów i relacji z klientem instytucjonalnym
  • Gotowość do częstych podróży służbowych na terenie kraju
  • Komunikatywność, umiejętność negocjacji
  • Dobra znajomości języka obcego: angielski/niemiecki/hiszpański/rosyjski (minimum jeden z wymienionych)
  • Wysoka kultura osobista
  • Samodzielność i skuteczność w realizacji zadań
  • Stopień naukowy - doktor
  • Mile widziane:

  • Doświadczenie w sprzedaży w kontakcie z kluczowymi klientami
  • Doświadczenie z rozwiązaniami IT
  • Wcześniejsza bliska współpraca z przedstawicielami środowiska akademickiego
  • Oferujemy:

  • Pracę w młodym, zgranym zespole w firmie będącej od 13 lat liderem na rynku
  • Włączenie się w działania mające na celu podnoszenie jakości kształcenia oraz jakości treści
  • Udział w konferencjach, szkoleniach, warsztatach
  • Udział w projektach międzynarodowych
  • Elastyczną forma zatrudnienia
  • Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres: rekrutacja@antyplagiat.pl. Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

    W CV proszę zawrzeć klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetworzenie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r . Nr. 101., poz. 926. ze zmianami)”.