Uruchomienie wykrywania użycia AI w pracach pisemnych już dostępne w systemie Antyplagiat

Plagiat.pl na XII MoodleMoot!
4 maja 2023
„ChatGPT a prace pisemne – szanse i zagrożenia dla oryginalności treści” – zaproszenie na szkolenie otwarte
14 września 2023

Uruchomienie wykrywania użycia AI w pracach pisemnych już dostępne w systemie Antyplagiat

Pragniemy poinformować, że wprowadziliśmy nową funkcję wykrywania użycia AI (detekcja AI) w naszym systemie Antyplagiat.

Dzięki temu rozwiązaniu, użytkownicy systemu mogą być pewni, że oryginalność i autentyczność tekstów są monitorowane na jeszcze wyższym poziomie. Dodatkowy raport detekcji AI dostarcza przewidywanie czy wgrany do sprawdzenia tekst został utworzony przez narzędzie AI przy użyciu np. ChatGPT, GPT-2, GPT-J, GPT-NEO, GPT-3 lub GPT-4.

Wynikiem detekcji jest raport, w którym procentowo, od 0 do 100 przedstawione jest prawdopodobieństwo ze wskazaniem i oznaczeniem fragmentów. Funkcjonalność detekcji może być stosowana do tekstów wskazanych przez użytkownika. Ponadto system umożliwia elastyczne zarządzanie usługą detekcji.

W celu zapewnienia kompleksowego rozwiązania zainteresowanym Klientom oferujemy również dedykowane szkolenie poruszające następujące zagadnienia: rola GPT w tworzeniu treści, ograniczenia i wykrywanie, wykorzystanie AI w edukacji i szkolnictwie wyższym czy rekomendacje dla środowiska akademickiego.

Korzystanie z tej funkcji w naszym systemie to krok naprzód w zapewnianiu uczciwości i jakości prac dyplomowych bronionych na uczelni, a także publikacji naukowych. Jesteśmy dumni, że możemy zaoferować naszym użytkownikom najnowocześniejsze narzędzia w walce z plagiatem i wspierać uczciwość intelektualną.

Aby uzyskać więcej informacji oraz wycenę usługi prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta za pomocą adresu e-mail: pomoc@antyplagiat.pl lub telefonicznie tel. (+48 22) 100 11 11. Odpowiedzi udzielane są od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 – 16.00.

Pozostajemy otwarci na wszelkie sugestie od naszych użytkowników, aby stale doskonalić usługi.

 

Zespół Plagiat.pl