Poszukujemy specjalisty ds. obsługi klienta

Przedstawiciele Plagiat.pl uczestnikami okrągłego stołu w Kazachstanie
18 lutego 2019
Zapraszamy do rejestracji na konferencję naukową
29 marca 2019

Poszukujemy specjalisty ds. obsługi klienta

Kogo szukamy

Szukamy osoby, która będzie nawiązywała i utrzymywała długofalowe relacje z Klientami. Mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta lub w pracy w środowisku akademickim. Osoby kreatywnej, samodzielnie poszukującej rozwiązań dla napotykanych zagadnień. Kogoś, kto odnajdzie się w niedużej firmie (15-20 osób) i będzie współtworzył zespół oparty na zasadach partnerstwa. Osoby otwartej na ludzi i nowe projekty, chętnej do zdobywania nowej wiedzy i umiejętności.

Podstawowe zadania:

  • ofertowanie oraz przygotowywanie umów i dokumentów związanych ze współpracą b2b
  • utrzymywanie kontaktów mailowych i telefonicznych z przedstawicielami Klientów
  • wsparcie i edukowanie klientów w zakresie oferowanych usług

Jak jest u nas

Jesteśmy małą polską firmą z oddziałami zagranicznymi. Biuro znajduje się w połowie bliźniaka z zielonym ogródkiem przy metrze Służew. Na co dzień nie obowiązuje dress code. Z zespołami zagranicznymi porozumiewamy się z języku angielskim. Korzystamy z usług Medicover oraz zapewniamy zajęcia z języka angielskiego z native speakerem. W kuchni zawsze znajdzie się świeżo paloną kawę z ekspresu, a w piwnicy jest nawet sauna fińska.

Oferujemy:

  • umowę o pracę na pełen etat
  • wynagrodzenie z przedziale 2500-3500 zł „na rękę”, zależne od Twojego doświadczenia i wkładu w rozwój firmy
  • opiekę medyczną Medicover
  • zajęcia z języka angielskiego z native speakerem
  • wsparcie, wiedzę i pomoc członków zespołu
  • okazjonalne wyjścia i wyjazd integracyjny

Rekrutacja

Rekrutacja zwykle jest jednoetapowa, składa się na nią rozmowa podczas, której mamy okazję posłuchać o Twoich doświadczeniach i pasjach oraz przedstawić więcej informacji na temat stanowiska. Decyzję podejmujemy bardzo szybko. CV możesz wysłać na adres poniżej.

Dane firmy i dane kontaktowe :

Plagiat.pl Sp. z o.o.
ul. Wróbla 8, 02-736 Warszawa
NIP: 526 287 47 77 REGON: 140124469 KRS: 0000236022

rekrutacja@antyplagiat.pl

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO))”

Administratorem Pani / Pana danych jest Plagiat.pl sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wróbla 8 02-736 Warszawa, e-mail: biuro@antyplagiat.pl. Kontakt z inspektorem ochrony danych osobowych możliwy jest za pośrednictwem adresu e-mail: iodo@antyplagiat.pl. Pani/Pana dane będą przetwarzane w celu przeprowadzania procesu rekrutacji [art. 6 ust. 1 lit. (a) i (b) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), dalej jako: „r.o.d.o.”)]. Pani/Pana dane będą przechowywane przez okres niezbędny do realizacji umowy, a po tym okresie dla celów i przez okres oraz w zakresie wymaganym przez przepisy prawa lub dla zabezpieczenia ewentualnych roszczeń. Nie dłużej niż 90 dni od daty ich wprowadzenia. Pani/Pana dane nie będą przekazywane innym podmiotom. Ma Pani/Pan prawo żądania dostępu do treści swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia sprzeciwu. Ma Pani/Pan prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych w dowolnym momencie, jeżeli przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody na przetwarzanie danych. Ma Pani/Pan prawo do wniesienia skargi, gdy uzna Pani/Pan, że przetwarzanie danych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. Skargę należy wnieść do organu nadzorczego, którym Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Pani/Pana dane nie będą wykorzystane w procesie zautomatyzowanego przetwarzania danych, w tym do profilowania.